Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Reality

 

Reality

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Irena Vítková

Hypoteční poradce, osobní bankrot, sprostředkování prodeje a pronájmy nemovitostí, výroba ručně pletených bačkůrek pro kojence.

Vranovská 22, BRNO

Moravian Business Applications, s.r.o.

Business management; investice do nových obchodních příležitostí; projektová, implementační a servisní činnost v oblasti počítačových sítí; prodej výpočetní techniky; výstavba nemovitostí; obchod s realitami.

Popelova 71, Brno (Tuřany-Holásky)

FINEXA, s.r.o

FINEXA reality - kompletní realitní servis s garancí kvality poskytovaných služeb od roku 2004. Prodej a koupě bytů, prodej, koupě, výkup všech druhů...

Heřmánková 9, Brno

Foreigners.cz (pobočka Brno)

Foreigners.cz is agency which provides wide range of services for foreigners (students or workers) coming to the Czech Republic. It offers apartments for rent or sell, health insurance for non EU foreigners, language courses, cheap transportation and taxi, short term accomodation. You can also find its offices in Pilsen and Hradec Králové.

Joštova 4, Brno

Stavebniny Milan Řezáč

zabýváme se prodejem stavebního materiálu pro celou stavbu v celém jihomoravském kraji. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout kvalitní služby za nízkou cenu. Působíme zejména v okrese Znojmo, Brno-venkov a Brno-město.

Dvořákova 638, Moravský Krumlov

Radmila Hlavničková - Realica

Zprostředkování koupě, prodeje a nájmu nebo podnájmu všech typů nemovitostí v Brně a okolí, byty, rodinné domy, pozemky a komerční prostory a obje...

Panská 391/12, Brno (Brno-Město)

Reality - MC REFORM spol. s r.o.

REALITY - MC REFORM spol. s r.o. zprostředkujeme nákup, pronájem nemovitostí na ostrově TENERIFE - Kanárské ostrovy Španělska. Našim klientům zajist...

Tuřanka 34, Brno

FINEXA, s.r.o (pobočka Brno)

Účetní, daňové a ekonomické poradenství. Zastupování na úřadech. Administrativní práce. Vedení účetnictví, daňové evidence. Vedení mezd a personalistiky. Poskytování pravidelných informací o stavu účetnictví, propočet daňové povinnosti, upozornění na rizikové položky na účtech v účtové osnově.

Heřmánková 9, Brno

Mgr. Světlana Svobodová - Brněnská realitní kancelář

Nabízíme kompletní služby a poradenství v oblasti realit, zejména zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu bytů a rodinných domů v Brně a blízkém okolí a služby spojené s harmonizací bydlení dle principů Feng-shui a zásad Stavební medicíny.

Pellicova 33, Brno

Alena Hovězáková, stavby na klíč

Montované nizkoenergetické dřevostavby: 01) 1.800 projektových řešení 02) za 3 měsíce můžete bydlet 03) ušetříte min. 500 - 800.000 Kč 04) pr...

Malešovice 50, Malešovice

REALmajor s.r.o.

Realitní kancelář Brno REALmajor s.r.o. se zabývá realitami Brno a okolí. Mezi hlavní činnosti patří komplexní realitní služby – prodej a pronájem nemovitostí, bytů, pozemků, komerčních prostorů a novostaveb. Zajišťujeme veškeré právní úkony ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří, vyřizujeme hypotéky.

Kobylnická 894/8, Brno - Šlapanice

PMD reality, s.r.o.

Naše společnost nabízí služby v oblasti realit - vyhledávání nemovitostí, prodej a pronájem nemovitostí všech druhů, koupi nemovitostí, bezplatné konzultace a poradenství, kompletní servis i s financováním. Našimi významnými společníky jsou Komerční banka a Česká pojišťovna.

Starobrněnská 334/3, Brno (Brno-Město)

Reality Vašstav, realitní činnost

Nabízíme prodej a pronájem nemovitostí, rodinné domy, byty, pozemky, rekreační objekty, nájemní domy, developerské projekty.

Staňkova 103/18, Brno (Královo Pole-Ponava)

A - King Reality, s.r.o.

Provozování realitní kanceláře.

Josefská 698/9, Brno

ODEON a.s..- ekonomický servis

Ekonomické služby: archivace dokumentů, vedení účetnictví, ekonomické poradenství, správa pohledávek. Pronájem nebytových prostor. Internetové služby a webdesign.

Josefská 425/25, Brno

Agentura Acco, v.o.s.- realitka

Nabídka realitní kanceláře.

Běhounská 677/15, Brno

RK Lederer- realitní kancelář

Provozování realitní kanceláře.

Mathonova 897/25, Brno

Natmal Reality- realitní kancelář

Provozování realitní kanceláře.

Nováčkova 233/18, Brno

IMPERA line, a.s.

Výstavba nových bytů a rodinných domů. Byty v atraktivních lokalitách brněnského regionu - prodej. Byty s vysokým standardem vybavení. Právní servis, pomoc při financování.

Hlinky 45/114, Brno-Pisárky

CSAS SPR, spol. s.r.o.

Pronájem nebytových a kancelářských prostorů. Jednotlivé kanceláře i ucelené bloky kanceláří v budově blízko středu města v bezprostředním styku s malým městským dopravním okruhem. Parkování u budovy a v její blízkosti.

Mezírka 775/1, Brno-Veveří

Realitní a hypoteční centrum s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která zajišťuje prodej a výkup nemovitostí za hotové, financování bydlení formou hypotečních úvěrů, půjček, leasingu a spotřebitelských úvěrů. V nabídce máme stovky nemovitostí.

Václavská 14/16, Brno-Staré Brno

realitní kancelář Sedlák

Provozování realitní kanceláře.

Pekařská 398/4, Brno

RUSSEGGER REAL, s.r.o.

Naše realitní společnost se zabývá prodejem, pronájmem nemovitostí, develop. činností. Dále řešíme exekuce, právní a finanční servis. Specializujeme se na byty, rodinné domy, pozemky, kanceláře, komer. prostory a spolupracujeme s developery.

Jundrovská 617/44, Brno (Komín)

RENA plus, s.r.o.

Specializujeme se na výkup pozemků pro přímé investory. Prodáváme byty, rodinné domy, pozemky pro individuální výstavbu nebo pozemky komerční.

Šumavská 525/33, Brno (Brno-střed-Veveří)

Doming, a.s.

Provoz developerské společnosti.

Koliště 1912/13, Brno

A - City, spol. s r.o.

Nabídka služeb realitní kanceláře. Prodej bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Vyřízení hypotéčních úvěrů na nemovitosti.

Hybešova 224/13, Brno-Staré Brno

PATREAL s. r. o.

Realitní kancelář s 15ti letou tradicí. Řádný člen asociace RK ČR, pojištění profesní odpovědnosti za škodu. Přímý výkup nemovitostí i zadlužených vč. exekucí. Financování, konsolidace hypoték.

Palackého třída 902/95, Brno-Královo Pole

KOMFORT, a.s.

Prodej a pronájem obytných prostor.Výstavba bytových domů, rodinných domů a dalších staveb pozemního stavitelství.

Křenová 478/72, Brno

FIEDLER REALITY, s.r.o.

Provozování realitní společnosti a nabídka prodej a pronájem nemovitostí, rodinné domy, byty, pozemky, rekreační objekty, nájemní domy, developerské projekty, výstavba bytů a výstavba rodinných domů

Charvatská 8, Brno

Damy.cz

Magazín zajímavostí a rad nejen pro dámy.

Hilleho 1840/3, Brno (Brno-střed-Černá Pole)

HANÁK realitní kancelář, s.r.o.

Nabízíme komplexní servis realitní kanceláře, zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů a komerčních objektů.

Štefánikova 131/61, Brno-Ponava

Cooptel, development, s.r.o.

Vlastní developerská výstavba bytů, RD, garáží. Bez provizí RK. Generální dodávky staveb. Nákup nemovitostí k investičním záměrům. Komplexní realitní služby. Nabízíme byty, domy, kom. prostory, pozemky. Právní služby, finanční poradna.

Černovické nábřeží 423/7, Brno-Trnitá

Ager, spol. s r.o.

Společnost Ager, spol. s r.o. vznikla v roce 1994. Postupně se rozvíjela a dnes patří ve správě nemovitostí a úklidových službách k větším brněn...

Kotlářská 989/51a, Brno

Brněnský Zvonek- realitní kancelář

Provozování realitní kanceláře.

Bayerova 806/40, Brno

Gaute, a.s.

Jsme realitní kancelář s bohatými zkušenostmi, dlouho působící na trhu. Zabýváme se kompletní realitní činností, prodej a pronájem nemovitostí: byty, rodinné domy, pozemky, develop. projekty- prodej- poradenství, komer. nemovitosti. Fin. poradenství.

Lidická 2006/26, Brno-Černá Pole

Alfa - Com, s.r.o.

Zajišťujeme opravy, provoz a správu tepelných zdrojů (kotelen i VS) a vodárenských zařízení (čističky odpadních vod) a správu a údržbu nemovitostí. Dále jsme schopni zabezpečit investiční výstavbu a obchodní činnost v celém výše uvedeném rozsahu.

Moravské náměstí 753/12, Brno-Veveří

REAL SPEKTRUM a.s.

Jsme realitní společnost působící na trhu od roku 1991. Za tuto dobu jsme se stali pro klienty důvěryhodným a profesionálním partnerem. V roce 2008 jsme se stali nejlepší malou a střední firmou, jsme držiteli certifikátu kvality ISO a členem ARK ČR.

Lidická 718/77, Brno-Veveří

FG reality

Provozování realitní kanceláře.

Svatopetrská 35/7, Brno

BEKANT

Komplexní správa a údržba nemovitostí-bytových domů, komerčních objektů, jejich technického zařízení a vybavení. Opravy a rekonstrukce, úklidové služby. Účetnictví, právní služby-bytových družstev, společenství vlastníků jednotek atd. Brno a JM kraj

Vídeňská 277/68, Brno-Štýřice(1. patro)

REALITY Mgr. Vladimír Čermák

Provoz realitní kanceláře.

Opavská 8a, Brno Štýřice

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?