Realitní kanceláře

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Irena Vítková

Hypoteční poradce, osobní bankrot, sprostředkování prodeje a pronájmy nemovitostí, výroba ručně pletených bačkůrek pro kojence.

Vranovská 22, BRNO

FINEXA, s.r.o

FINEXA reality - kompletní realitní servis s garancí kvality poskytovaných služeb od roku 2004. Prodej a koupě bytů, prodej, koupě, výkup všech druhů...

Heřmánková 9, Brno

Foreigners.cz (pobočka Brno)

Foreigners.cz is agency which provides wide range of services for foreigners (students or workers) coming to the Czech Republic. It offers apartments for rent or sell, health insurance for non EU foreigners, language courses, cheap transportation and taxi, short term accomodation. You can also find its offices in Pilsen and Hradec Králové.

Joštova 4, Brno

Radmila Hlavničková - Realica

Zprostředkování koupě, prodeje a nájmu nebo podnájmu všech typů nemovitostí v Brně a okolí, byty, rodinné domy, pozemky a komerční prostory a obje...

Panská 391/12, Brno (Brno-Město)

Mgr. Světlana Svobodová - Brněnská realitní kancelář

Nabízíme kompletní služby a poradenství v oblasti realit, zejména zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu bytů a rodinných domů v Brně a blízkém okolí a služby spojené s harmonizací bydlení dle principů Feng-shui a zásad Stavební medicíny.

Pellicova 33, Brno

FINEXA, s.r.o (pobočka Brno)

Účetní, daňové a ekonomické poradenství. Zastupování na úřadech. Administrativní práce. Vedení účetnictví, daňové evidence. Vedení mezd a personalistiky. Poskytování pravidelných informací o stavu účetnictví, propočet daňové povinnosti, upozornění na rizikové položky na účtech v účtové osnově.

Heřmánková 9, Brno

REALmajor s.r.o.

Realitní kancelář Brno REALmajor s.r.o. se zabývá realitami Brno a okolí. Mezi hlavní činnosti patří komplexní realitní služby – prodej a pronájem nemovitostí, bytů, pozemků, komerčních prostorů a novostaveb. Zajišťujeme veškeré právní úkony ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří, vyřizujeme hypotéky.

Kobylnická 894/8, Brno - Šlapanice

IMPERA line, a.s.

Výstavba nových bytů a rodinných domů. Byty v atraktivních lokalitách brněnského regionu - prodej. Byty s vysokým standardem vybavení. Právní servis, pomoc při financování.

Hlinky 45/114, Brno-Pisárky

Brněnský Zvonek- realitní kancelář

Provozování realitní kanceláře.

Bayerova 806/40, Brno

Agentura Acco, v.o.s.- realitka

Nabídka realitní kanceláře.

Běhounská 677/15, Brno

A - City, spol. s r.o.

Nabídka služeb realitní kanceláře. Prodej bytů, domů, pozemků a komerčních prostor. Vyřízení hypotéčních úvěrů na nemovitosti.

Hybešova 224/13, Brno-Staré Brno

Gaute, a.s.

Jsme realitní kancelář s bohatými zkušenostmi, dlouho působící na trhu. Zabýváme se kompletní realitní činností, prodej a pronájem nemovitostí: byty, rodinné domy, pozemky, develop. projekty- prodej- poradenství, komer. nemovitosti. Fin. poradenství.

Lidická 2006/26, Brno-Černá Pole

FIEDLER REALITY, s.r.o.

Provozování realitní společnosti a nabídka prodej a pronájem nemovitostí, rodinné domy, byty, pozemky, rekreační objekty, nájemní domy, developerské projekty, výstavba bytů a výstavba rodinných domů

Charvatská 8, Brno

REAL SPEKTRUM a.s.

Jsme realitní společnost působící na trhu od roku 1991. Za tuto dobu jsme se stali pro klienty důvěryhodným a profesionálním partnerem. V roce 2008 jsme se stali nejlepší malou a střední firmou, jsme držiteli certifikátu kvality ISO a členem ARK ČR.

Lidická 718/77, Brno-Veveří

Doming, a.s.

Provoz developerské společnosti.

Koliště 1912/13, Brno

Cooptel, development, s.r.o.

Vlastní developerská výstavba bytů, RD, garáží. Bez provizí RK. Generální dodávky staveb. Nákup nemovitostí k investičním záměrům. Komplexní realitní služby. Nabízíme byty, domy, kom. prostory, pozemky. Právní služby, finanční poradna.

Černovické nábřeží 423/7, Brno-Trnitá

Natmal Reality- realitní kancelář

Provozování realitní kanceláře.

Nováčkova 233/18, Brno

HANÁK realitní kancelář, s.r.o.

Nabízíme komplexní servis realitní kanceláře, zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů a komerčních objektů.

Štefánikova 131/61, Brno-Ponava

Realitní a hypoteční centrum s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která zajišťuje prodej a výkup nemovitostí za hotové, financování bydlení formou hypotečních úvěrů, půjček, leasingu a spotřebitelských úvěrů. V nabídce máme stovky nemovitostí.

Václavská 14/16, Brno-Staré Brno

I.E.T. Reality, s.r.o.

Realitní kancelář zabývající se kompletní realitní činností, výkup a prodej nemovitostí, zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí (byty, rodinné domy, pozemky, komerční objekty, sklady, obchody, kanceláře). Hypoteční úvěry.

náměstí Svobody 87/18, Brno-město

KOMFORT, a.s.

Prodej a pronájem obytných prostor.Výstavba bytových domů, rodinných domů a dalších staveb pozemního stavitelství.

Křenová 478/72, Brno

realitní kancelář Sedlák

Provozování realitní kanceláře.

Pekařská 398/4, Brno

RUSSEGGER REAL, s.r.o.

Naše realitní společnost se zabývá prodejem, pronájmem nemovitostí, develop. činností. Dále řešíme exekuce, právní a finanční servis. Specializujeme se na byty, rodinné domy, pozemky, kanceláře, komer. prostory a spolupracujeme s developery.

Jundrovská 617/44, Brno (Komín)

FG reality

Provozování realitní kanceláře.

Svatopetrská 35/7, Brno

Damy.cz

Magazín zajímavostí a rad nejen pro dámy.

Hilleho 1840/3, Brno (Brno-střed-Černá Pole)

PATREAL s. r. o.

Realitní kancelář s 15ti letou tradicí. Řádný člen asociace RK ČR, pojištění profesní odpovědnosti za škodu. Přímý výkup nemovitostí i zadlužených vč. exekucí. Financování, konsolidace hypoték.

Palackého třída 902/95, Brno-Královo Pole

REALITY Mgr. Vladimír Čermák

Provoz realitní kanceláře.

Opavská 8a, Brno Štýřice

A - King Reality, s.r.o.

Provozování realitní kanceláře.

Josefská 698/9, Brno

PMD reality, s.r.o.

Naše společnost nabízí služby v oblasti realit - vyhledávání nemovitostí, prodej a pronájem nemovitostí všech druhů, koupi nemovitostí, bezplatné konzultace a poradenství, kompletní servis i s financováním. Našimi významnými společníky jsou Komerční banka a Česká pojišťovna.

Starobrněnská 334/3, Brno (Brno-Město)

Královna realit, s.r.o.

Nabídka služeb realitní kanceláře.

Jakubské náměstí 109/1, Brno

CSAS SPR, spol. s.r.o.

Pronájem nebytových a kancelářských prostorů. Jednotlivé kanceláře i ucelené bloky kanceláří v budově blízko středu města v bezprostředním styku s malým městským dopravním okruhem. Parkování u budovy a v její blízkosti.

Mezírka 775/1, Brno-Veveří

RK Lederer- realitní kancelář

Provozování realitní kanceláře.

Mathonova 897/25, Brno

Reality Vašstav, realitní činnost

Nabízíme prodej a pronájem nemovitostí, rodinné domy, byty, pozemky, rekreační objekty, nájemní domy, developerské projekty.

Staňkova 103/18, Brno (Královo Pole-Ponava)

DS REAL STAV, s.r.o.

Zajišťujeme profesionální služby v oblasti poskytování kompletního realitního servisu.

Viniční 4349/82, Brno

RENA plus, s.r.o.

Specializujeme se na výkup pozemků pro přímé investory. Prodáváme byty, rodinné domy, pozemky pro individuální výstavbu nebo pozemky komerční.

Šumavská 525/33, Brno (Brno-střed-Veveří)

REALPRESTIGE s.r.o.

Jsme realitní kancelář. Nabídka nemovitostí, prodej, koupě, zprostředkování - domy, byty, chaty, komerční objekty, pozemky. Pronajímáme byty, domy. Zajistíme finance, půjčky na byty, RD, DB, OB, NB, OV, výměny, nemovitosti, bydlení.

Kotlářská 902/53, Brno-Veveří

VITOM reality a finance v.o.s.

Provozování realitní kanceláře.

Příkop 843/4, Brno

OK REAL - realitní kancelář

Realitní kancelář.

Bratislavská 183/2, Brno

MALINA REALITY BRNO

Reality Brno a okolí jsou hlavní činností naší realitní kanceláře. Zajistíme vám prodej bytů, pronájem bytů, podnájem bytů, prodej rodinných do...

Bayerova 792/23, Brno-Veveří

PRONÁJEM BYTŮ BRNO s.r.o.

Zaměřujeme se na pronájem bytů v Brně.

Bayerova 792/23, Brno (Brno-střed-Veveří)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?